Certyfikaty zgodności systemu ZKP dla betonu towarowego są wymagane zgodnie z prawem o wyrobach budowlanych. Oznacza to, że zakłady produkujące ten materiał są zobowiązane muszą uzyskać prawo do znakowania go znakiem budowlanym. Zapraszamy do poznania oferty certyfikacji wiązarów.

Certyfikację betonu mogą jednak przeprowadzać wyłącznie te zakłady, które wdrożyły ZKP dla betonu, czy Zakładową Kontrolę Produkcji. Taka procedura przewiduje przeszkolenie personelu według obowiązujących wymagań, zgodnie z którymi proces produkcyjny przebiega w określony sposób, a pracownicy uzyskują niezbędną wiedzę, potwierdzoną certyfikacją ZKP.

Jeśli prowadzisz przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją materiałów budowlanych i chcesz przeprowadzić proces certyfikacji betonu towarowego, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Opracowujemy dokumentację oraz prowadzimy szkolenia z systemu ZKP dla betonu towarowego.

Uzyskanie certyfikacji ZKP powoli Ci na działanie zgodnie z przepisami, a także zwiększy zaufanie Twoich klientów i kontrahentów do jakości oferowanych wyrobów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową i wdrożeniową.